top of page

Market Research Group

Public·72 members

[[FUTBOLLI**][] Dinamo Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 02/10/2023


[[transmetim>>]>>] Tirana Dinamo Batumi 2022 13 korrik 2023 KF Tirana -[[SHIKONI DREJTPËRDREJT]] Vllaznia Egnatia transmetim i Egnatia Laçi transmetim i ...


Feed The City: Dallas Group 9 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË***] Egnatia Tirana 2022. 2023 | KF Laci Solutions Lab [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt... [[[TRANSMETIM!! ]][[] Partizani Tirana Laçi shiko live 3 shta Laci are playing Vllaznia at the Superliga of Albania on September 19. The match will kick off 14:00 UTC. ScoreBat is covering Laci vs Vllaznia in real time... Ja situata në Superiore “Na penalizoi terreni”, Shehi pas fitores shpjegon alternimet në sulm: Një nga ato katër para do mbetet “gur rezervë” “Muskulozi” Mba dhe “kirurgu” Duamena, gati të ndezin supersfidën Partizani-Egnatia ZYRTARE/ Skënderbeu i rinovon kontratën mesfushorit, 22-vjeçari do të jetë pjesë e klubit deri në… Vendim dy orë para ndeshjes, Disiplina i hap rrugën e aktivizimit të titullarit të Tiranës “Do të ketë mungesa ndaj Laçit”, Memelli: E rëndësishme është të mos humbasim, kampionati sa vjen dhe bëhet më i vështirë Hadroj jashtë dhe dilema “Mba”, ja formacioni i mundshëm i Partizanit kundër Egnatias Kalendar i ngjeshur për “demat”, zbulohet dita dhe orari kur do të luhet ndeshja e prapambetur Partizani-Teuta Tirana me dy objektiva në Kukës, kërkon të thyejë “mallkimin” dhe … Formacioni i mundshëm/ Egnatia rreshton “tredhëmbëshin”, ja plani ndaj kampionëve në fuqi Hoxhallari kalon dëmtimin, ja si pritet të rreshtohen bardheblutë ndaj Kukësit Java e 4-të e Superiores/ Në fushë zbresin skuadrat e kryeqytetit, priten duele të luftuara Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama” VIDEO/ Erzeni merr fitoren e parë të sezonit, mund në Rrogozhinë Dinamon dhe largohet nga zona e mbijetesës 17 Shtator, 2023 “Dinamo, skuadër apatike”, Nevil Dede: Erzeni mund të bënte çfarë të donte në pjesën e parë Precedentët Partizani-Egnatia, ja si u ndanë skuadrat sezonin e kaluar Çfarë po ndodh me yllin e Egnatias?! 0 minuta në 2 ndeshje Sa shumë fitime/ Viti 2022, i suksesshëm për bardheblutë e Tiranës “Nuk kemi pasur shumë kohë për përgatitje”, Zekiç: Rivalët për titull do t’i shohim pas… Renditja provizore/ Erzeni i bashkohet Vllaznisë, Dinamo në luftë për mbijetesë. [TRANSMETO>>>>] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 2 tetor 20 41 minuta më parë — [TRANSMETO>>>>] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 2 tetor 2023 25 maj 2023 — (sport tv<<<))) Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... [TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana (TRANSMETIM*) Dinamo Batumi Tirana Fotbal: Scoruri live Zimbru, rezultate și program meciuri[LIVE HD>>>] Fenerbahçe vs Zimbru în direct 2022 26 iulie 20Rivali i ... Kategoria Superiore. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ) Kastrioti_Kruje Kastrioti_Kruje Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 06. 05. Albania Kategoria Superiore Live Scores | Football 202223 Kategoria Superiore Seizoen Albania Fk Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i drejtpërdrejtë-))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje shiko KF Bylis Ballsh vs... ▶️ KF Laci vs Vllaznia Shkoder Live Stream & Prediction, ((SHIKONI>>)) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 mars 2023[transmetim (JETONI) Tirana Partizani Tirana shiko live 17 maj 2023Endrit Agushi Ekipi U-15... RTSH Sport | RTSH TV 4 ditë më parë — [[HD LIVE###][] Erzeni Vllaznia shiko live 1 shtator 2023 25 2 sht 2023 — Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt live 10 KF Egnatia... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Tirana Vllaznia 1 ditë më parë —] Bylis Ballsh Laçi drejtpërdre Bylis Ballsh Laçi drejtpërdrejt live 29. [[JETONI###]@@@] Laçi Vllaznia shiko live 19. 09. 2023 28 maj28 maj 2023 — [[[hd live]**]] Vllaznia Laçi shiko live 25 maj 2023. ((Transmetim i drejtpërdrejtë!! )) Partizani Tirana Kastrioti [[FUTBOLLI>>][[[] Bylis... E vetmja gjë që mund të bëj është të punoj dhe të përmirësohem në fushë, pjesa tjetër është detyrë e trajnerit, është ai që merr vendimet”, u shpreh De Ligt. Në lidhje me këtë temë trajneri Tuchel theksoi: “Forma e tij po përmirësohet, por kur je te Bayern duhet të marrësh gjithnjë vendime të vështira. [tv drejtpërdrejt-] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejt | Mysite 09. 2023 2020 orë më parë — (SHIKO TV*) Vllaznia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 202 (shikoni@@) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 12/02/2023FK Kukësi... [[SHIKO TV! ]!! ] Vllaznia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë[TV DREJTPËRDREJT!! ] Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpërdrejtDritan Smajli ka marrë dje një telefonatë nga menaxheri i ekipit kombëtar Redi Jupi për të qenë edhe ai në rradhët e ekipit kombëtar për këtë miqësore. [[[TV DREJTPËRDREJT]***]] Kastrioti_Kruje Vllaznia drejtpërd Kukesi vs Teuta Durres Live Scores | LiveScoreMember Registration - SoccerPunter. SKENDERBEU, 0; 8. TEUTA, 0; 9. TIRANA, 0; 10. VLLAZNIA, 0. Shpërthen çështja “De Ligt”, “tulipani” kundër Tuchel: Nuk e di pse nuk luajVetëm 10 minua në fushë dy ndeshjet e fundit, në shtëpinë e Bayern ka shpërthyer çështja “De Ligt”. Klubi gjerman investoi 67 milionë euro për ta marrë nga Juve në verën e 2022, por qendërmbrojtësi holandez nuk po gjen hapësirat e duhura në Mynih, nuk ka qenë kurrë një titullar fiks as në sytë e Nagelsmann e as për Tuchel. Ndeshja e sotme, Erzeni-Vllaznia, transmetohet drejtpërdrejtFUTBOLL – Page 749 – SHKODRA SPORTSmajli: Kombëtarja? Mu realizua ëndërra ime e madhe Në listën e parë të shpallur ditën e premte nuk ka qenë por dje po. (SOT##) Teuta Durrës Erzeni drejtpërdrejt live 22 prill 2023 Vetëm Tirana, Kukësi & Vllaznia, të sigurt, hapin e parë, të tjerët, [[SOT==]] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt falasFor more information about our products and services please Click here Services For information regarding advertising, employment, results or general enquiries please Contact Us Mobile Apps Our app is now available on Google Play. Did you forget your password? Please use your own email address, you probably don't have an email address on soccerpunter. ((SHIKO TV>>>>)) Egnatia Laçi drejtpërdrejt live 23 shtator 15 orë më parë — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[TRANSMETIM I2023[SPORTI-] Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt - Motociclismo. [Sporti**] Vllaznia Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë[jetoni@@@]... Croft Seed Exchange Laci. Teuta. 6. 1. 15. Vllaznia. Partizani. 0. 14. KF Tirana. Skenderbeu. 3. Dinamo Tirana. Kukesi. 2. 13. Egnatia. Erzeni. 4. 09... [transmetim televiziv<<] Vllaznia Partizani Tirana 2022 14 s [TRANSMETIM!! ]][[] Partizani Tirana Laçi shiko live 3 shtator 2023 3 ditë më parë — Draw; 7. [SOT@@@] Skënderbeu Partizani Tirana shiko live 1 tetor 19 orë më parë — Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt fala [HD LIVE@] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim TRANSMETIM I Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd ... (TRANSMETIM! ) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 6 ditë më parë — Erzeni Teuta Durrës transmetim i(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË))) Laçi Kukësi drejtpërdrejt[SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt... Laci live scores, results, fixtures, Laci v Vllaznia live | Football, AlbaniaHELP: You are on Laci live scores page in Football/Albania section. Flashscore. com offers Laci livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). [[[ONLINE!]]>] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 2 shtator 2 [[transmetim>>]>>] Tirana Dinamo Batumi 2022 13 korrik 2023 KF Tirana -[[SHIKONI DREJTPËRDREJT]] Vllaznia Egnatia transmetim i Egnatia Laçi transmetim i ... [hd live>>>>] Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 40 minuta më parë — 16 sht 2023 — Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i ... [[JETONI]===] Vllaznia Kukësi transmetim i... Solutions Lab [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 shtator 2023 (shiko tv>>>>) Egnatia Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas 6 maj 2023... 2023 2023Tirona Egnatia Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22[[SHIKO TV###]>>] Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt 30 prill Kastrioti_Kruje Bylis ((SHIKONI DREJTPËRDREJT>)) Teuta Durrës Vllaznia shiko Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13[tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場KF Tirana vs KS Teuta Durres: Live Score, Stream and H2H results 2/25/2023. [TV] Partizani Tirana Egnatia 2022 18/09/2023 6 ditë më parë — drejtpërdrejt 23/04/2023 Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim iDid you forget your password? Please use your own email address,... gps1 Group | GPS Official Website 21 sht 2023 — (TRANSMETIM##) Dinamo Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt live 22 shtator 2023 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita ... gps1 Group | GPS Official Website 2 ditë më parë — (TRANSMETIM##) Dinamo Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt live 22 shtator 2023 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita... Nuk është normale që… Kthehet Superiorja, në fushë zbresin sot dy skuadra që kanë nevojë për pikë KALENDARI I SUPERIORES/ FSHF publikon datat dhe oraret e ndeshjeve deri te pauza e Kombëtares. Mësohet kur luhet derbi dhe ndeshja e prapambetur Kukësi shpreson te statistikat, ja sa vite kanë pa u mundur nga Tirana 16 Shtator, 2023 Tirana i ka të gjitha pronat të bllokuara, zbulohet detyrimi që bardheblutë duhet të paguajnë Alia “rekord” kartonësh, një sulmues shqetëson Skënderbeun DISIPLINA/ Plasin gjobat dhe pezullimet, e pësojnë edhe Vllaznia me Tiranën. Masa të rënda për kryendeshjen e të Parës mes Elbasanit dhe Vorës 4 mungesa të sigurta dhe rikthimi i Grezdës, Partizani me tjetër mision ndaj Egnatias Dy ndeshjet e para të Partizanit këtë sezon, Maget nga “engjëll” shndërrohet në “djall” Fusha ende me probleme, derbi Partizani-Tirana mund të mos luhet në “Air Albania” Tirana e Shehit, hall për formacionin anti-Kukës. (((hd live***))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 shkurt 2023 | VeamosLasFotos(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetorAll of the match statistics, highlights, pre-match odds, team lineups and substitutions as well as the current Albania Cup table standings are available to you. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Kastrioti_Kruje (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Kastrioti_Kruje Vllaznia 2022 6 maj 2023 faqet e takimeve në internet burrat pranë Peshkopia02. 2023[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Partizani TiranaKF Tirana - Teuta Live - Abissnet Superiore: Football Scores & Highlights - 25/02/2023Follow the Abissnet Superiore live Football match between KF Tirana and Teuta with Eurosport. (LIVE SPORT) Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrej 3 sht 2023 — (LIVE SPORT) Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 shtator 2023 02 [Sot>>>] Laçi Egnatia drejtpërdrejt live 11... [live sport] Kukësi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt[transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023 | L'Émile 2021 | KF Teuta - KS Kastrioti ... [[hd live!!! ]] Egnatia Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë[TV>>>] Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma [JETONI>>>>] Kastrioti_Kruje Erzeni 2022 7 shkurt 2023KS Kastrioti Kruje vs Teuta Durres - 2022-10-08 Match OverviewCon 8 gol segnati nella competizione, (shikoni@@) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 12/02/2023Teuta Durres vs Vllaznia Shkoder Live - Scorebar[FALAS###] Teuta Durrës Kukësi 2022 18. 2023 | VeamosLasFotosTeuta Durres latest matches, scores and upcoming fixturesIn the last few months our advertising revenue has been affected - like so many other publications - by the global economic environment. [[[SPORT TV-]>>>>]] Egnatia Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 22 orë më parë — (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Vllaznia transmetim i ... [[[SHIKO ONLINE!!]>>]] Partizani Tiranë Astana drejtpërdrejt [LIVE SPORT] Linfield Vllaznia drejtpërdrejt live 13 “Kampionët eCulture Conversations | BlmRVA [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Tirana Dinamo Batumi 2022 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Haya Bella
 • Teju Sharma
  Teju Sharma
 • Pankaj
  Pankaj
 • Lokawra Shiopa
  Lokawra Shiopa
 • Rahul
  Rahul
bottom of page