top of page

Market Research Group

Public·87 members

(TRĂI##) Poli Iași vs Petrolul în direct 2 octombrie 2023


Voir un match de football en direct ? Gratuitement regarder tous les scores de foot en direct live des matchs de foot dans le monde entier. LIENS UTILES.


[TRĂI!] Poli Iași vs Petrolul în direct 2 octombrie 2023 acum 2 ore — [TRĂI!] Poli Iași vs Petrolul în direct 2 octombrie 2023 Poli Iasi v Petrolul, 06.10. Rapid Bucuresti v Poli Iasi, 19.10. Poli Iasi v . Suntem construiți mai mult pentru acest sistem cu 2 atacanți, cred că avem jucători cu profil mai mult de mijloc decât de bandă, dar vom lua o decizie în funcție și de adversar. Când am jucat cu 2 atacanți nu am avut o foarte mare eficiență. Chiar dacă am jucat cu doi atacanți nu am venit cu jucători care să aducă mingi în fața porții. FC Botoșani - CSM Poli Iași 3-3. Derby nebun al MoldoveiFC Botoșani3 - 3CSM Poli Iași20 septembrie, ora 18:30, Digi Sport 1 FC Botoşani şi CSM Poli Iaşi au terminat la egalitate, 3-3 (2-2), în etapa a 11-a din Liga 1. FC Botoşani a condus cu 2-0 şi 3-2 în derby-ul Moldovei, dar ieşenii au revenit şi au obţinut un punct. In the last 5 meetings CSM Politehnica Iasi won 3, FC Petrolul Ploiesti won 2, 0 draws. FC Petrolul Ploiesti has streak of 2 matches with 0 scored goals. CSM Politehnica Iasi's performance of the last 5 matches is better than FC Petrolul Ploiesti's. In Superliga, CSM Politehnica Iasi has better performance than FC Petrolul Ploiesti. When FC Petrolul Ploiesti is down 1-0 away, they win 7% of their matches. When CSM Politehnica Iasi is down 0-1 home, they win 0% of their matches. When FC Petrolul Ploiesti leads 0-1 away, they win in 55% of their matches. When CSM Politehnica Iasi leads 1-0 at home, they win in 72% of their matches. On their last meeting FC Petrolul Ploiesti won by 2 goals. The winner of their last meeting was FC Petrolul Ploiesti. CSM Politehnica Iasi wins 43% of halftimes, FC Petrolul Ploiesti wins 26%. [[[ASTĂZI@@@]]###] Poli Iași vs Botoşani în direct 18 septemacum 7 ore — 18. 09. 2023 • Poli Iasi - Botosani • Pronosticuri si ponturi pariuri gratis • Romania Superliga • cote pariuri • statistici. Derby-ul suferinței în Copou! Poli Iași și FC Botoșani acum 12 ore — Poli Iași și FC Botoșani, marile rivale din regiunea Moldovei, se întâlnesc în meci direct, luni seară, în Copou, din posturi delocPoli Iasi vs FC Botosani, Ponturi Pariuri Superliga Roman... acum 6 ore — Poli Iasi vs FC Botosani pont: Peste 1, 5 total goluri total asiatic, adaugat de Caramavrov, pe 18 SeptembriePoli Iași - FC Botoșani, derby în Moldova în etapa #9 din acum 3Se vede că au făcut progrese, ușor-ușor sper ca până la prima întrerupere ei să acumuleze din jocuri, iar după întreruperea din octombrie să fie toți la același nivel. Poli Iași - Petrolul, duel de tradiție în Copou, live pe GSP.ro acum 6 ore — Poli Iași și Petrolul Ploiești se întâlnesc luni, de la ora 18:00, în penultima partidă a etapei #11 din Superligă. Ne dorim și noi să ne reabilităm pe teren propriu. Venim după o perioadă de întrerupere în care am fost plecați din Iași, o perioadă de pregătire și chiar dacă nu a fost foarte lungă cred că am reușit să facem ceea ce ne-am propus. Pozitie in clasament POLI IASI SuperligaClasament - Superliga MJ V E Î GM GP Formă G P 1 FCSB 8 7 0 15 5? VVÎV 10 21 2 UNIVERSITATEA CRAIOVA 9 5 13 VÎÎVV 17 3 FC CFR 1907 CLUJ 8?? VVV 16 4 FC RAPID 1923 18 EVVVÎ FC PETROLUL 14 12? EEVV 6 SEPSI OSK 4?? ÎVE 12 AFC HERMANNSTADT 10? VEEE FCU 1948 CRAIOVA 19 VVÎÎV FC UNIVERSITATEA CLUJ VÎEÎE -4 FC VOLUNTARI ÎÎEÎÎ -7 11 FC FARUL CONSTANTA 15? ÎÎVÎ SC OTELUL GALATI EEEEE -2 DINAMO BUCURESTI ÎÎEVV -9 UTA ARAD 12? ÎÎVÎ -6 POLI IASI 13?? VÎÎ -5 FC BOTOSANI 12? EÎEÎ Locurile 1-6 intră în play-off (tur-retur, in total 10 etape). Pentru gazde au marcat Daniel Popa (6), Mihai Roman (9) şi Laurenţiu Buş (57 - penalty), în timp ce pentru ieşeni au punctat Jo Santos (20), Pedro Mendes (28) şi Andrei Cristea (81 - penalty). Salim Cisse (Poli) a fost autorul unei ratări monumentale în minutul 77, de la mai puţin de un metru de poartă. Antrenorii celor două echipe, Flavius Stoican (CSM Poli Iaşi) şi Costel Enache (FC Botoşani), au fost trimişi în tribună pentru proteste. Băieții și-au mai revenit din punct de vedere fizic, mă refer în primul rând la cei care au venit mai târziu. [CEAS=] Politehnica Iaşi vs Petrolul în direct live 2 octomb acum 1 oră — In Superliga, CSM Politehnica Iasi has better performance than FC Petrolul Ploiesti. When FC Petrolul Ploiesti is down 1-0 away, they win 7% of ... E foarte importantă pentru noi această partidă. Dacă legăm două victorii, altfel putem să abordăm partidele viitoare”, a declarat antrenorul Leo Grozavu în cadrul unei conferințe de presă. De asmenea, tehnicianul s-a arătat mulțumit de implicarea elevilor săi în cele două săptămâni de pauză: „Jucătorii noi s-au mai pus la punct, chiar dacă perioada a fost scurtă, am stat doar patru zile la Piatra Neamț, timp în care am încercat să îmbinăm perioada de pregătire fizică cu cea tehnico-tactică. Statistiques CSMS Iaşi - BotoşaniCotes 1N2 1 / 2. CSM Politehnica Iași - Site oficial Bilete la Poli Iași – Petrolul Ploiești! CITEŞTE ŞTIRE. 01. 1. 2. 3. PROGRAMUL MECIURILOR. Superliga, Etapa 9. POLI IASI. vs. FC BOTOSANI. 18 SEPTEMBRIE, 18:30. Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti, 2 Octobre 2023, acum 16 ore — Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti le 2 Octobre 2023 en Roumanie: Liga 1 sur livescore.bz. Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti predictions and stats Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti football predictions and statistics for this match of Romania Divizia A on 02/10/2023. This is the highest number in Superliga. FC Petrolul Ploiesti haven't won in their last 4 games. Did you know that FC Petrolul Ploiesti scores 21% of their goals between the minutes 0-15? Did you know that CSM Politehnica Iasi scores 27% of their goals between the minutes 31-45? During the last 12 meetings, CSM Politehnica Iasi have won 6 times, there have been 2 draws while FC Petrolul Ploiesti have won 4 times. During the last 5 meetings with CSM Politehnica Iasi playing at home, CSM Politehnica Iasi have won 3 times, there have been 1 draws while FC Petrolul Ploiesti have won 1 times. CSM Politehnica Iasi wins 1st half in 43% of their matches, FC Petrolul Ploiesti in 26% of their matches. Roman Alin is CSM Politehnica Iasi's top scorer with 3 goals. Jair has scored 4 times for FC Petrolul Ploiesti. CSM Politehnica Iasi's home record this season: 0-1-2. FC Petrolul Ploiesti haven't scored in 1 of their 4 away matches in Superliga this season. CSM Politehnica Iasi haven't scored in 0 of their 3 home matches in Superliga this season. CSM Politehnica Iasi have received 3 red cards this season. Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti [LIVE] Score - Liga I (football)Live Politehnica Iasi Petrolul Ploiesti 02 October 2023 - 18:00 - Day 11 Romania - Liga I Politehnica Iasi Petrolul Ploiesti Watch the Liga I matches streaming! Register for free Get access to live streaming on lots of matches! New customers only | Commercial content | 18+ age limit | T&Cs apply Form Table Teams Pts P W D L GD 7 14 10 3 5 2 1 13 9 -4 Last matches Average stats (Last 6 matchs) Sep 23, 2023 - Liga I FC Voluntari 1: Sep 18, 2023 FC Botosani Sep 3, 2023 Universitatea Cluj 0: Aug 31, 2023 - Cupa Romaniei, Qualification SCM Zalau 3: 0 Aug 20, 2023 Fotbal Club Fcsb 2: Aug 12, 2023 4 CS Universitatea Craiova Sep 27, 2023 - Cupa Romaniei, Group 1 ACS Progresul Pecica Sep 24, 2023 AFC Hermannstadt FC CFR 1907 Cluj Sep 1, 2023 Otelul Galati Aug 26, 2023 FC Dinamo Bucuresti 1948 Aug 18, 2023 4: FC U Craiova 1948 Live Commentary CSM Politehnica Iasi scores 1. Echipe probabile ALIENEIMARTACILIESAMAYOAISPASCARLOS JATOBAMARCHIONIGHEORGHITAROMANLUIS PHELIPEIONDUCANMUTOMBOPIUSSERONITIGANASUGABRIELDICANFLORESCUPINSONCARAUSUN'GOMA Cote pariuriVictoria celor de la Botosani are o cota de 3. Leo Grozavu înainte de Poli Iași – FC Botoșani Antrenorul Leo Grozavu a admis că echipa sa a rămas datoare în meciurile de pe teren propriu, unde a bifat două eșecuri la scor. „A trecut ceva timp de la ultima noastră apariție pe teren propriu, unde din păcate pentru noi avem un bilanț dezastruos aș putea spune. Asta spune realitatea. Avem două înfrângeri în două meciuri, golaveraj negativ. Locurile 7-16 vor continua în play-out (manșă unică, in total 9 etape). Locul 1 din play-off participă în Liga Campionilor, iar locul 2 și 3 din play-off în Europa Conference League. Locul 3 din play-off va juca baraj cu caștigatoarea barajului dintre locurile 1 si 2 din play-out pentru un loc în Europa Conference League. Etichetă: csm poli iasi - Botoșani... CSM Poli Iași, cu care se bate direct pentru calificarea în primele șase poziții. În această etapă, […] CSM Poli Iași- FC Botoșani 1-0 (0-0) · 1225 la Betano. Un meci in care marcheaza ambele formatii poate fi pariat la o cota de 1. Poli Iași vs Petrolul eredmények, egymás elleni statisztika Kövesd a(z) Poli Iași vs Petrolul eredményeit, az egymás elleni statisztikákat, a legfrissebb eredményeket, a híreket és további információkat az Eredmenyek ... Sperăm ca luni, odată cu afluența de public care sperăm să fie în tribune, vom face și un meci care să îi mulțumească pe suporterii noștri. Ne dăm și noi seama că avem nevoie de partide bune și de un public cald, care să ne susțină în continuare. Fără suporteri cred că nu ar mai conta atât de mult ceea ce am face noi pe teren. Bilete POLI IASI - FC BOTOSANI acum 8 ore — Cumpara bilete la POLI IASI - FC BOTOSANI, 18 septembrie 2023, Stadionul Emil Alexandrescu, FC Politehnica Iasi x FC Botosani Football Diffusion en acum 2 zile — Apprenez comment regarder FC Politehnica Iasi x FC Botosani Football diffusé en direct en ligne le 18 septembre 2023CEL MAI TARE BONUS PARIURI FĂRĂ DEPUNERE 67 RON FĂRĂ DEPUNERE Intalniri directeBotosani a dominat ultimele confruntari directe, reusind 8 victorii consecutive impotriva celor de la Poli Iasi. Ultimul meci s-a incheiat cu victoria acestora, in deplasare la Iasi, cu socrul de 2-1. CSM Politehnica Iasi - Petrolul Ploiesti 02.10.2023 acum 20 de ore — CSM Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti match foot 02.10.2023 ✓ azscore Les scores en direct de football sur Azscore livescore couvre en ... Asta nu înseamnă că ei nu pot să câștige și din alt punct de vedere. Avem un lot echilibrat în momentul de față, chiar dacă pe unele poziții, în funcție de sistem, mai sunt mici probleme, dar una peste alta putem să facem un «11» echilibrat. Sunt mulțumit de toată lumea cum se implică, în cele două săptămâni toți jucătorii au răspuns pozitiv. Mai mult ca sigur a contat și ultimul rezultat, victoria de la Cluj, probabil au contat și celelalte rezultate mai puțin plăcute, care ne-au sunat clopoțelul și ne-am dat seama că altfel nu se poate. CSM Politehnica Iasi - Petrolul Ploiesti 30.09.2023 - Livescore acum 2 zile — CSM Politehnica Iasi - Petrolul Ploiesti live du 30.09.2023 » Match en direct » Foot en direct ≡ livescores.biz. Statistiques de CSMS Iaşi et SC FC Petrolul Ploiesti Voir un match de football en direct ? Gratuitement regarder tous les scores de foot en direct live des matchs de foot dans le monde entier. LIENS UTILES. 62 goals when playing at home and FC Petrolul Ploiesti scores 0. 88 goals when playing away (on average). Average number of goals in the first half in meetings between CSM Politehnica Iasi and FC Petrolul Ploiesti is 1. 2. Average number of goals in meetings between CSM Politehnica Iasi and FC Petrolul Ploiesti is 2. 4. CSM Politehnica Iasi scores 1 goals in a match against FC Petrolul Ploiesti and FC Petrolul Ploiesti scores 1. 4 goals against CSM Politehnica Iasi (on average). 93 la Betano. S-ar putea să te intereseze și: Salernitana – Torino ponturi pariuri – 18. 2023 CFR Cluj – Petrolul ponturi pariuri 18. 2023 Nottingham – Burnley ponturi pariuri 18. 2023 Granada – Girona ponturi pariuri 18. „Vom vedea, încă ne gândim. Chiar nu am luat o decizie în privința sistemului. Pozitie in clasament POLI IASI Superliga ... PETROLUL · FC VOLUNTARI · FC BOTOSANI · FC UNIVERSITATEA CLUJ · SEPSI OSK · FCSB Locurile 9 si 10 din play-out retrogradează direct. Locurile retrogradabile 7 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page